Dunajská 12

040 01 Košice

0918 696 889

info@donareal.sk

Predaj komerčnej budovy blízko centra, Košice

DONA Real Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj komerčnú budovu/polyfunkčný objekt blízko centra mesta s možnosťou kúpy celej budovy alebo 1.NP - skladových priestorov. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj vozový park, ktorý patrí k skladu.

Objekt je súčasťou uzavretého podnikateľského areálu na Jarmočnej ulici v Košiciach, iba 950 m od Auparku. Nachádza sa medzi železničnou traťou a Hornádom v blízkosti malej železničnej stanice. Areál má vlastný vjazd z miestnej asfaltovej komunikácie s dopravným napojením na cestnú sieť mesta. Jestvujúci areál je užívaný jednotlivými vlastníkmi prevažne na obchodnú a servisnú činnosť. Prístup k budove je po vnútroareálových komunikáciach, ku ktorým má vlastník budovy spoluvlastnícky podiel.

Je to samostatne stojaca dvojpodlažná stavba bez podpvničenia, prestrešená sedlovou strechou. 

1.NP (murované) sa využíva ako skladový priestor s vykurobanými kanceláriami a sociálnym zázemím pre zamestnancov. 

2. NP (z oceľovej nosnej konštrukcie) Slúži na relaxačné a športové účely (bowling, fitnes, sauny, vírivka, malá telocvičňa, masážne a relaxačné miestnosti, bar s kuchynkou a skladom).

Dispozičné riešenie: 1. NP bolo postavené v roku 2003. Prístup na  I.NP je zo severnej strany budovy, kde sa nachádza parkovisko patriace k budove alebo prestrešenej nakladacej rampy. Na I. nadzemnom podlaží sa nachádza veľkosklad ovocia a zeleniny, pozostáva z troch chladiacich skladov, expedičného priestoru a skladu obalov, ktorý je prístupný z rampy. Súčasťou I.NP sú 2 vstavby: administratívna a sociálna, pozostáva z troch kancelárií a sociálneho zariadenia pre zamestnancov I.NP (3 x WC s umývadlom, 2 x sprcha, 2 x šatne a kuchynka) .

Dispozičné riešenie:  V roku 2010 bola nad prízemnou stavbou veľkoobchodného skladu vybudovaná nadstavba. Prístup na II. nadzemné podlažie je prostredníctvom vonkajšieho prekrytého schodiska, ktoré je osadené k južnému priečeliu stavby, tak aby nerušilo prevádzku veľkoskladu ovocia a zeleniny. Celý priestor II. nadzemného podlažia slúži rekreačno-regenaračným účelom. Rekreačnú časť tvorí bowling (2 bowlingové dráhy), fitnes a bar s kuchyňou, relaxačnú welnes časť tvoria sauny (3 druhy - fínska, soľná a bylinková, jacuzzi), masážne a relaxačné miestnosti, uzatvorená zimná záhrada a technické zázemie, časť podstrešného priestoru slúži ako archív.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. Radi Vás touto budovou a okolím prevedieme. U nás Vám vrámci bezplatného servisu zabezpečíme aj finančné poradenstvo s výslednou ponukou financovania na mieru.

CENA: Na vyžiadanie v RK

Cena:
Dohodou
Kategória:
Komerčné priestory
Lokalita :
Košice - Juh
Výmera :
-
Predaj/Kúpa :
Predaj
Novostavba :
Nie

Maklér

Meno :
Ing. Dominika Gregová
E-Mail :
Telefón :
0918696889

Kontaktný formulár

Ďakujeme.