Dunajská 12

040 01 Košice

0918 696 889

info@donareal.sk

REZERVOVANÝ - Na predaj priestranný 4 izbový byt v Trebišove, 90m2

Ak hľadáte priestranný 4 izbový byt pre svoju rodinu a ešte s možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv, tak pre vás práve takýto máme a hneď na Komenského ul. v Trebišove. Táto lokalita patrí k najvyhľadávanejším v Trebišove vďaka jej výbornej dostupnosti k školám, škôlkam, obchodom, reštauráciám či autobusovej a vlakovej stanici. Byt disponuje dvoma špajzami 4 m balkónom, nachádza na 8/8. posch., orientácia JZ, k bytu príslúcha pivnica + kočikáreň na prízemí bytového domu, nový výťah. V najbližších mesiacoch je plánované zatepľovanie bytového domu.

Dispozícia

Byt disponuje 4 izbami, veľkou kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom, samostaným WC, 2x špajzou, kuchyňou, balkónom a pivnicou a to o celkovej výmere 86 m2+ 4 m balkón+pivnica, prešiel čiastočnou rekonštrukciou,ktorá zabŕňa murované jadro s novou elektrinou, plastové okná, plávajúca podlaha, obklady a dlažba v kúpeľni, na chodbe a kuchyni, bezpečnostné dvere, nová kuchanská linka, interiérové dvere. Byt sa predáva bez zariadenia.

mesačné náklady 180 €/mes.

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte si ju prísť pozrieť...

Túto nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý u nás vybavíte pod jednou strechou...

Cena:
98 000 €
Kategória:
Byty
Počet izieb:
4
Lokalita :
Trebišov
Ulica :
Komenského
Výmera :
90 m²
Predaj/Kúpa :
Predaj
Konštrukcia :
Panel
Poschodie :
8 z 8
Stav :
Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo :
Osobné vlastníctvo
Zateplenie :
Nie
Výťah :
Áno
Loggia :
Áno (4 m2)
Balkón :
Nie

Maklér

Meno :
Ing. Dominika Gregová
E-Mail :
Telefón :
0918696889

Kontaktný formulár

Ďakujeme.

Hypotekárna kalkulačka